Alerts 60 Bus

News

back

Tickets & passes information for Ukrainians arriving in West Yorkshire

29 July 2022

Підтрімка з транспортними витратами в Західному Йоркширі

Пільговий проїзд

Ви можете мати право на безкоштовний або пільговий проїзд під час проживання в Західному Йоркширі, якщо вам менше 19 років, ви досягли пенсійного віку або маєте відповідну інвалідність, або якщо ви безробітний і шукаєте роботу.

Щоб отримати повну інформацію про всі квитки та перепустки, відвідайте https://ticketsandpasses.wymetro.com

Молодь

 • Діти до 5 років подорожують безкоштовно у супроводі пасажира, який оплачує проїзд у більшості автобусів, а також у всіх поїздах, які подорожують у межах Західного Йоркширу.
 • Діти віком від 5 до 10 років платять за зниженим тарифом на проїзд у більшості автобусів і всіх поїздах, які подорожують виключно в Західному Йоркширі, включаючи шкільні автобуси Metro.
 • Особи віком до 19 років можуть подати заявку на отримання фотокартки*, яка надає їм знижку на проїзд у більшості автобусів і всіх поїздах для подорожей виключно в межах Західного Йоркширу. Подайте заяву в туристичному центрі автобусної станції, взявши підтвердження особи та віку, як-от паспорт або інший документ із датою народження та підтвердженням місця проживання в Західному Йоркширі.

* Особам до 19 років не потрібна фотокартка, щоб отримати знижку на проїзд в автобусах, якщо вони виглядають молодше 19 або якщо вони в шкільній формі. Якщо їм більше 19 років або вони хочуть отримати знижку на поїздки в Західному Йоркширі, їм слід подати заявку на фотокартку.

 • Люди віком 19-25 років або студенти можуть подати заявку на отримання 19-25 або студентської фотокартки, яка дає їм змогу попередньо завантажити квитки на автобус або автобус або залізницю зі знижкою, що дає їм необмежену кількість поїздок на автобусі та потязі по всьому Західному Йоркширу. Подайте заяву в туристичному центрі автостанції, взявши підтвердження особи та віку, наприклад паспорт.

Перепустка для літніх людей

Перепустка для осіб похилого віку надає жителям Західного Йоркширу безкоштовний проїзд автобусом у непіковий час по всій Англії та за половинну вартість проїзду поїздом у непіковий час.

Автобусні поїздки в позапіковий час у Західному Йоркширі тривають після 9:30 ранку з понеділка по п’ятницю та протягом усього дня у вихідні та державні свята.

У позапіковий час потяги в Західному Йоркширі курсують з понеділка по п’ятницю з 09:30 до 16:00, а потім після 18:30. Весь день у вихідні та святкові дні. Якщо ви подорожуєте потягом у вечірній час буднього дня з 16:01 до 18:29, вам потрібно буде придбати одноразовий квиток у будь-який день або в будь-який день в обидві сторони.

Ви матимете право на отримання посвідчення пенсіонера, якщо ви досягли пенсійного віку Великобританії та є резидентом Західного Йоркширу. (Державний пенсійний вік на даний момент становить 66 років для жінок і чоловіків.)

Ви можете подати заявку на дозвіл для літніх людей у ​​туристичному центрі автобусної станції, взявши підтвердження особи та віку, наприклад паспорт і підтвердження того, що ви проживаєте у Західному Йоркширі.

Перепустка для сліпих/інвалідів

Перепустка для особи з обмеженими можливостями надає жителям Західного Йоркширу безкоштовний проїзд автобусом у непіковий час по всій Англії та за половинну вартість проїзду поїздом у непіковий час.

Автобусні поїздки в позапіковий час у Західному Йоркширі тривають після 9:30 ранку з понеділка по п’ятницю та протягом усього дня у вихідні та державні свята.

У позапіковий час потяги в Західному Йоркширі курсують з понеділка по п’ятницю з 09:30 до 16:00, а потім після 18:30. Весь день у вихідні та святкові дні. Якщо ви подорожуєте потягом у вечірній час буднього дня з 16:01 до 18:29, вам потрібно буде придбати одноразовий квиток у будь-який день або в будь-який день в обидві сторони.

Перепустка для незрячих дозволяє безкоштовний проїзд автобусами та потягами в Західному Йоркширі в будь-який час доби, а також безкоштовний проїзд автобусом у непіковий час по всій решті Англії.

Якщо ви живете в Західному Йоркширі та маєте одну з таких інвалідностей, ви можете мати право на проїзний квиток для сліпих або людей з обмеженими можливостями:

 • • Сліпий (значне порушення зору)
 • • Неповнозорий (з порушенням зору)
 • • Глибока або важка глухота
 • Німий
 • • Людина з обмеженими можливостями або травмою, яка має значний і довгостроковий негативний вплив на вашу здатність ходити
 • • Людина, яка не має зброї або має тривалу втрату можливості користуватися обома руками
 • • Хтось із проблемами навчання, що включає значне порушення інтелекту та соціального функціонування
 • • Хтось, кому було або буде відмовлено у водійських правах за певними медичними показаннями (окрім через зловживання алкоголем або наркотиками)

Коли ви подаєте заявку на отримання перепустки, вам потрібно буде надати докази вашої інвалідності та фото паспортного типу.

Ви можете подати заявку онлайн за адресою https://ticketsandpasses.wymetro.com або звернувшись до місцевої ради в регіоні, де ви проживаєте:

Bradford

Tel. 01274 438723       Email: transport.concessions@bradford.gov.uk

Calderdale

Tel. 01422 288001       Email: customer.first@calderdale.gov.uk

Kirklees

Tel. 01484 414847       Email: Disabled.Travel@kirklees.gov.uk

Leeds

Tel. 0113 222 4444      Email: bluebadge@leeds.gov.uk

Wakefield

Tel: 0345 8 506 506     Email: DisabledTravelPass@wakefield.gov.uk

 

MetroRover Pass для шукачів роботи

The MetroRover pass забезпечує половинну ціну на проїзд майже на всіх автобусах і потягах у Західному Йоркширі (половина стандартного квитка для дорослого, включаючи шкільні та фабричні послуги, доступні для громадськості. Не діє на спеціальні послуги, такі як футбол і концерти).

Абонемент на 28 днів коштує всього 5 фунтів.

Ви маєте право на MetroRover, якщо...

 • ви безробітний і активно шукаєте роботу, а також
 • ви претендуєте на універсальний кредит із повним обслуговуванням і активно співпрацюєте з Jobcentre Plus Work Coach або ви претендуєте на допомогу шукачам роботи (JSA) (включаючи лише випадки кредитів національного страхування) або допомогу на підтримку працевлаштування (ESA) у групі пов’язаної з роботою діяльності .

Як отримати свій MetroRover

Отримайте форму заявки на MetroRover в офісах Jobcentre Plus або в туристичних центрах автобусної станції. 

Наступного разу, коли ви відвідаєте місцевий офіс Jobcentre Plus, заповніть анкету, підпишіть її та поставте печатку та дату.

Віднесіть заповнену форму до найближчого туристичного центру автобусної станції разом із комісією у розмірі 5 фунтів стерлінгів та однією фотографією в анфас паспортного розміру.

 Вам буде видано MetroRover PhotoCard і дозвіл MetroRover Permit, дійсний протягом 28 днів.

Для отримання додаткової інформації відвідайте https://ticketsandpasses.wymetro.com/day-weekend-family-or-group-tickets/metrorover-for-job-seekers

 

Для будь-яких інших питань щодо громадського транспорту в Західному Йоркширі:

Відвідайте www.wymetro.com або за телефоном MetroLine 0113 245 7676

 

Плани на майбутнє

Трейсі Брабін, мер Західного Йоркширу, оголосила про плани з вересня обмежити тарифи на одну поїздку до 2 фунтів. Окрім одноразових тарифів, квитки WY DaySaver для кількох операторів, доступні через додаток MCard і смарт-картку, з вересня будуть знижені з £5,50 до £4,50.

Ці пропозиції потребують підтвердження фінансування, і подальше оголошення буде зроблено пізніше цього року.